Back
Home » Dyqani » LIGHT BLUE ITALIAN LOVE POUR FEMME
DOLCE&GABBANA

LIGHT BLUE ITALIAN LOVE POUR FEMME

7,100 L13,700 L

Edicioni i limituar i Light Blue Italian Love Pour Femme kap thelbin dhe sensualitetin e verës përmes një aromë lulesh frytdhënëse dhe delikate me një dimension të ri druri.

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

Zbuloni esencen dhe përbërësit e aromes Light Blue Italian Love. Mollë e freskët Granny Smith dhe limon i shijshëm kalabrez kombinohet me jaseminin, trëndafil të bardhë dhe sandalwood, duke përcaktuar aromën e ëmbël dhe femërore të Light Blue Italian Love Pour Femme.

UDHEZIME PER PERDORIM

aplikojeni ne qafe dhe zonen e kyceve

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “LIGHT BLUE ITALIAN LOVE POUR FEMME”
Rreth Markës
Parfumi I Dolce&Gabbana eshte aksesori qe s'mund te mungoje ne jeten tuaj te perditshme per te shprehur gjendjen shpirterore. Ashtu sic veshjet percaktojne format e meshkujve dhe te femrave, fragrancat jane porta hyrese ne shpirtine tyre.