Back
Home » Dyqani » GLOBAL ANTI-AGE PROTECTION TANNING FACE CREAM SPF30
COLLISTAR

GLOBAL ANTI-AGE PROTECTION TANNING FACE CREAM SPF30

4,100 L

Sistemi inovativ i filtrit pro-Vitamin D që rishpik kujdesin ndaj diellit.

Formula e re e filtrit UV aktivizon vitaminën që jep shëndet, duke bllokuar vetëm rrezet e dëmshme dhe duke rritur përfitimet e diellit për mirëqenien dhe bukurinë.

Parandalon formimin e njollave dhe rrudhave nga dielli.

Ideale edhe për lëkurë të maturuar

 

Lexo më shumë →

Barkodi: 8015150260596 Kategorite: , Tag:
Përshkrim

Një formulë e teknologjisë së lartë që mbron ADN-në qelizore nga dëmtimi i shkaktuar nga ekspozimi ndaj fotove. Ai parandalon rrudhat dhe njollat nga dielli, zbut dhe rigjeneron lëkurën dhe garanton një nxirje rrezatuese.

UDHEZIME PER PERDORIM

Aplikojeni në fytyrë para ekspozimit në diell. Përsëriteni aplikimin shpesh gjatë gjithë ditës, pas larjes ose në rast të djersitjes.

INGREDIENTET

AQUA, DIBUTYL ADIPATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, PHENYLBENZIMIDAZOLE SULFONIC ACID, ARGININE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, COCO-CAPRYLATE, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, POLYGLYCERYL-3 COCOATE, 1,2-HEXANEDIOL, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, PHENOXYETHANOL, PARFUM, ACRYLATES/PALMETH-25 ACRYLATE COPOLYMER, CAPRYLYL GLYCOL, HYDROXYACETOPHENONE, XANTHAN GUM, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, TOCOPHERYL ACETATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CITRUS UNSHIU PEEL EXTRACT, LECITHIN, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, TOCOPHEROL, ECTOIN, ACETYL TYROSINE, ASCORBYL PALMITATE, CANOLA OIL, CITRULLUS LANATUS FRUIT EXTRACT, HYDROLYZED VEGETABLE PROTEIN, ADENOSINE TRIPHOSPHATE, CITRIC ACID, CITRULLINE, PENTYLENE GLYCOL, RIBOFLAVIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, DAUCUS CAROTA SATIVA ROOT EXTRACT, DAUCUS CAROTA SATIVA SEED OIL, ASCORBYL TETRAISOPALMITATE, CARBOMER, BETA-CAROTENE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, DNA, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, EUGENOL, GERANIOL, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, LINALOOL

Informacion shtesë
Marka

Mbrojtja nga dielli

Sex

Masa

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “GLOBAL ANTI-AGE PROTECTION TANNING FACE CREAM SPF30”