MOSCHINO

Toy 2 Bubble Gum

5,200 L10,400 L

Merrni patinat tuaja  dhe aktivizoni këngët tuaja të preferuara pop kur te perdorni fragrancen  e guximshme Moschino Toy 2 Bubble Gum. Kjo aromë e ëmbël dhe joshëse per femra kombinon një mori akordesh lulesh, frutash dhe pudrore për një aromë dekadente, tërheqëse që është plot trillime fëminore për të rritur disponimin tuaj.

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

Merrni patinat tuaja  dhe aktivizoni këngët tuaja të preferuara pop kur te perdorni fragrancen  e guximshme Moschino Toy 2 Bubble Gum. Kjo aromë e ëmbël dhe joshëse per femra kombinon një mori akordesh lulesh, frutash dhe pudrore për një aromë dekadente, tërheqëse që është plot trillime fëminore për të rritur disponimin tuaj.

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

 Paraben-free, Sulphate-free
Alcohol denat,Parfum Acqua, Limonen, Ethylhexyl, Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmathane, Geranoil, Citronellol, Hexyl cinanamal, Hydroxycitronellal, Alpha- Isomethyl Ionone, Diethylamino Hydroxybenzoyl hexyl benzoate, Tris (Tetramethylhydroxypip eridinol) Citrate, Citral, Linalool, Cinnamal, CI 17200
Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Toy 2 Bubble Gum”
Rreth Markës
Marka italiane Moschino eshte e njohur per krijimet lozonjare, plot ngjyra dhe fantazi ne fashion, pa harruar provokimin. Parfumet Moschino kane te njejtat karakteristika.