Back
Home » Dyqani » SUPERTANNING WATER MOISTURIZING ANTI-SALT
COLLISTAR

SUPERTANNING WATER MOISTURIZING ANTI-SALT

3,200 L

Përdoreni atë si një “dush” të vërtetë hidratues, freskues, veçanërisht efektiv kur dielli është shumë i nxehtë ose nuk ka ku të bëni dush pas notit në det!

freskon dhe qetëson lëkurën

te sperkatet disa here ne dite

ideale per fytyren, floket dhe trupin mund të përdoret më vete ose mbi mbrojtjen nga dielli

Lexo më shumë →

Barkodi: 8015150262088 Kategorite: , , Tag:
Përshkrim

Praktik, i freskët dhe jashtëzakonisht i këndshëm për lëkurën, “Supertanning Water Moisturizing Anti-Salt”

• përshpejton dhe intensifikon nxirjen, falë kompleksit ekskluziv Unipertan®

• hidraton intensivisht, duke luftuar efektin tharës të diellit, erës dhe kripës

• redukton ndjesinë të nxehtësisë dhe largon ndjesinë irrituese të kripës në lëkurë

• siguron freski, butësi dhe mirëqenie të menjëhershme.

Spërkatja speciale e bën atë një “dush” të vërtetë hidratues dhe freskues, veçanërisht i dobishëm kur dielli është shumë i fortë dhe kur nuk ka ku të bëni dush pas notit në det. Është perfekt më vete ose me një produkt mbrojtës nga dielli për të intensifikuar veprimin e nxirjes. Mund të përdoret edhe në flokë, përveç trupit dhe fytyrës, dhe rekomandohet me llamba UV-A për të rritur efektin e nxirjes. Ky produkt nuk përmban krem kundër diellit dhe nuk mbron nga djegia nga dielli.

UDHEZIME PER PERDORIM

Përdoreni atë si një “dush” të vërtetë hidratues, freskues, veçanërisht efektiv kur dielli është shumë i nxehtë ose nuk ka ku të bëni dush pas notit në det!

INGREDIENTET

AQUA, PROPYLENE GLYCOL, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, PHENOXYETHANOL, BENZYL ALCOHOL, SODIUM BENZOATE, POLYSORBATE 20, DECYL GLUCOSIDE, MENTHYL LACTATE, PARFUM, METHYL DIISOPROPYL PROPIONAMIDE, PPG-26-BUTETH-26, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, ACETYL TYROSINE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, CITRIC ACID, HAMAMELIS VIRGINIANA LEAF EXTRACT, CENTAUREA CYANUS FLOWER EXTRACT, VANILLYL BUTYL ETHER, MALVA SYLVESTRIS FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT, HYDROLYZED VEGETABLE PROTEIN, ADENOSINE TRIPHOSPHATE, RIBOFLAVIN, FUMARIC ACID, CITRUS LIMON FRUIT EXTRACT, FUMARIA OFFICINALIS FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, EUGENOL, GERANIOL, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, LINALOOL

Informacion shtesë
Marka

Mbrojtja nga dielli

Pesha

Sex

Masa

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “SUPERTANNING WATER MOISTURIZING ANTI-SALT”