VERSACE

VERSACE BRIGHT CRYSTAL PARFUM

15,100 L18,900 L

Lexo më shumë →

VERSACE
Pastro
Barkodi: N/A Kategorite: , , , Tag:
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “VERSACE BRIGHT CRYSTAL PARFUM”
Rreth Markës
Versace eshte simbol I luksit Italian dhe stilit te perjetshem me nje fije ekstravagance ne moden e modes. Veshjet, fragrancat dhe aksesoret me logon ikone me Medusa kombinojne nje stil mdoern me dashurine per traditen Italiane dhe trashigimine familjare. Nuhat nje parfum Versace per veten- nje arome e shfrenuar me nje temperament italian