Back
Home » Dyqani » THIS IS HER VIBES OF FREEDOM EDP
-40%

THIS IS HER VIBES OF FREEDOM EDP

6,840 L8,880 L

THIS IS HER VIBES OF FREEDOM Një frymë lirie dhe freskie fryn në This is Her! Eau de Parfum i ri për femra nga Zadig&Voltaire i krijuar nga Sidonie Lncesseur është një foto e freskët dhe me lule pozitiviteti, duke sjellë gjallëri të mira! Një lulëzim i freskët lirie me bozhure dhe dardhë vezulluese. Një Jasemini i ndritshëm dhe një Trëndafil modern. Notat varësuese të kremit të gështenjës.

Lexo më shumë →

Pastro
Barkodi: N/A Kategorite: , , ,
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

  • ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRAL, CITRONELLOL, FARNESOL, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, GERANIOL, COUMARIN, CI 17200 (RED 33), CI 42090 (BLUE 1), CI 19140 (YELLOW 5)
Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “THIS IS HER VIBES OF FREEDOM EDP”