Back
Home » Dyqani » THIS IS HER UNDRESSED EDP
Previous product
THIS IS HIM EDT 8,700 L12,200 L
Next product
THIS IS US EDT 7,500 L13,300 L
-40%

THIS IS HER UNDRESSED EDP

4,800 L8,880 L

Eau de parfum për femra This is Her! Undressed nga Zadig&Voltaire. Tonet e tij sensuale dhe me diell të luleve të portokallit dhe ylang-ylang kombinohen për të krijuar një aromë të veçantë të përmirësuar nga notat e drurit të sandalit. Notat e tij të xhenxhefilit ofrojnë një shpërthim shkëlqimi të nënvizuar në mënyrë të këndshme nga një përzierje e varur “lëkurë e kripur”. Me aromën This is Her! E zhveshur, Zadig&Voltaire ofron një eksperiencë intime, sensuale, personale dhe ngushëlluese.

Lexo më shumë →

Pastro
Barkodi: N/A Kategorite: , ,
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

  • ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, CITRIC ACID, CITRAL, COUMARIN, LINALOOL, LIMONENE, BENZYL BENZOATE, FARNESOL, ISOEUGENOL, GERANIOL, CI 60730 (EXT. VIOLET 2), CI 14700 (RED 4), CI 19140 (YELLOW 5)
Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “THIS IS HER UNDRESSED EDP”