Angel Schlesser

SENSUAL PATCHOULI EAU DE PARFUM

8,400 L

Kur dikush mbërrin në një oaz të bukur e të madh në shkretëtirë, frika marramendëse e hapësirave të pafundme merr ngjyrat dhe erën e një xhungle të harlisur. Hamid Merati-Kashani na çon gradualisht nga notat pikante të piperit të zi te jasemini i dobët, duke përfunduar me paçuli intensive, të drunjtë në notat bazë.

Lexo më shumë →

Barkodi: 8058045427018 Kategorite: , Tag:
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “SENSUAL PATCHOULI EAU DE PARFUM”