Back
Home » Dyqani » RENERGIE TRIPLE SERUM EYE 20ML
LANCOME

RENERGIE TRIPLE SERUM EYE 20ML

12,200 L

EFEKT I DUKSHËM LIFTING I SYVE NË SERUMIN ME NJË DOZË TË TREFISHTE

Revolucioni ynë në kujdesin e syve. Efikasiteti kunder shenjave te moshes me performancë të lartë i Rénergie H.C.F. Serum Triple tani edhe për sytë.

Tre perberes aktivë të fuqishëm: Acidi Hialuronik, Vitamina C*+Niacinamide, Vitamina F e bashkuar në një dozë të trefishtë të fuqishme, të shtuar me SNK-Peptide.

Një kombinim i përqendruar i përbërësve të krijuar për të synuar konturin e plotë të syve.

Lexo më shumë →

Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “RENERGIE TRIPLE SERUM EYE 20ML”
Rreth Markës
Historia e Lancome, marka boterisht e njohur per produkte bukurie, eshte shkruar gjate me shume se 80 viteve. Qe nga themelimi ne 1935, produktet Lancome jane dalluar per rezultatet e provuar dhe per magjine franceze qe trasmetojne. Lancome celebron femrat dhe i ndihmon te fitojne vetbesim. Zbuloni kozmetiken dhe parfumet Lancome- te jesh vetvetja dhe te ndjehesh mire nuk ka qene kurre kaq e lehte.