Back
Home » Dyqani » La Vie Est Belle L’Eclat Eau de Toilette
-50%Sold Out
LANCOME

La Vie Est Belle L’Eclat Eau de Toilette

5,550 L7,450 L

“La Vie Est Belle L’Éclat L’Eau de Toilette nxjerr në pah një freski moderne të ndritshme dhe të shkëlqyeshme, duke zbukuruar lulet e portokallit dhe Iris të cilat ishin thelbi i La Vie Est Belle L’Eclat. Ajo hapet me nje shperthim te norave te mandarines, bergamotit dhe portokallit te kuq. Ne zemer te saj, buqeta origjinale eshte e ndricuar nga notat e vajit te nerolit, i cili shfaq notat me te fresketa te luleve te portokallit. Irisi dhe patchouli ne notat e fundit ndricohen nga ambroksani.

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

“La Vie Est Belle L’Éclat L’Eau de Toilette nxjerr në pah një freski moderne të ndritshme dhe të shkëlqyeshme, duke zbukuruar lulet e portokallit dhe Iris të cilat ishin thelbi i La Vie Est Belle L’Eclat. Ajo hapet me nje shperthim te norave te mandarines, bergamotit dhe portokallit te kuq. Ne zemer te saj, buqeta origjinale eshte e ndricuar nga notat e vajit te nerolit, i cili shfaq notat me te fresketa te luleve te portokallit. Irisi dhe patchouli ne notat e fundit ndricohen nga ambroksani.

UDHEZIME PER PERDORIM

Sprucojeni nga nje distance prej 20cm nga lekura, duke u fokusuar ne zonat e ngrohta te trupit; zonat e pulsit ne kyce, prapa vesheve ose gjunjeve.

INGREDIENTET

ALCOHOL ●PARFUM / FRAGRANCE ●AQUA / WATER ●LINALOOL ●LIMONENE ●BUMETRIZOLE ●METHYL ANTHRANILATE ●TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE ●BENZOTRIAZOLYL DODECYL p-CRESOL ●CI 14700 / RED 4 ●CI 15510 / ORANGE 4 ●GERANIOL ●ALPHA-ISOMETHYL IONONE ●COUMARIN ●HYDROXYCITRONELLAL ●CITRAL ●CITRONELLOL ●BENZYL ALCOHOL ●BENZYL BENZOATE ● BENZYL SALICYLATE

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “La Vie Est Belle L’Eclat Eau de Toilette”