LANCOME

La vie est belle Iris Absolu

10,400 L19,800 L

Lexo më shumë →

Pastro
Barkodi: N/A Kategorite: , ,
Përshkrim

A new intense and alluring interpretation of La Vie Est Belle embodied by our iconic Iris Pallida, 10x more concentrated, diffusing an irresistible floral heart. Encapsulated in a reinvented bottle with an infinite crystal smile.
– A CELEBRATION OF INFINITE, INTENSE HAPPINESS
– A MORE CONCENTRATED AND ALLURING IRIS SIGNATURE
– A RADIANT NEW BOTTLE WITH AN INFINITE CRYSTAL SMILE

WHAT MAKES IT DIFFERENT

The green and juicy accents of a fig accord and blackcurrant notes blend with Jasmine Sambac and a powerful trail of Iris, ten times more concentrated, enhanced by deep notes of patchouli and a gourmand accord.

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “La vie est belle Iris Absolu”
Rreth Markës
Historia e Lancome, marka boterisht e njohur per produkte bukurie, eshte shkruar gjate me shume se 80 viteve. Qe nga themelimi ne 1935, produktet Lancome jane dalluar per rezultatet e provuar dhe per magjine franceze qe trasmetojne. Lancome celebron femrat dhe i ndihmon te fitojne vetbesim. Zbuloni kozmetiken dhe parfumet Lancome- te jesh vetvetja dhe te ndjehesh mire nuk ka qene kurre kaq e lehte.