VERSACE

Eros Eau de Toilette

6,600 L14,900 L

Versace Eros eshte nje fragrance per nje mashkull te forte, pasionant dhe qe e njeh veten shume miire.

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

Dashuri, pasion, bukuri dhe deshire; keto jane celesat e konceptit per fragrancen e nje mashkulli Versace. Perfeksioni I trupit te mashkullit I frymezuar nga mitologjia greke dhe skulpturat klasikete cilat e karakterizojne boten e Versace qe nga fillimi. Eros, zoti i dashurise i afte ti beje te tjeret te dashurohen me te, me harkun dhe shigjeten e tij si ne mitet greke.

UDHEZIME PER PERDORIM

Aplikojeni parfumin ne 3 pikat e pulsimit: kyci, pjese e brendshme e berrylit dhe ne qafe.

INGREDIENTET

Alcohol, Denat. (Sd Alcohol 39 C), Fragrance, Water, Limonene, Ethylhexylmethoxycinnamate/Butylmethoxydibenzoylimethane/Ethylhexylsalicylate, Coumarin, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Citral, Geraniol, Cinnamal, Eugenol.

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Eros Eau de Toilette”
Rreth Markës
Versace eshte simbol I luksit Italian dhe stilit te perjetshem me nje fije ekstravagance ne moden e modes. Veshjet, fragrancat dhe aksesoret me logon ikone me Medusa kombinojne nje stil mdoern me dashurine per traditen Italiane dhe trashigimine familjare. Nuhat nje parfum Versace per veten- nje arome e shfrenuar me nje temperament italian