Back
Home » Dyqani » DYLAN PURPLE
Next product
Libre Le Parfum 11,500 L22,600 L
VERSACE

DYLAN PURPLE

7,700 L14,100 L

Një aromë lulesh dhe frutash e cila përmban notat kryesore të Portokallit të Hidhur, Bergamotit, Akordit të Dardhës, ndjekur nga notat e zemrës së Freesia Purple, Mahonial, Pomarose, dhe shënimet bazë të Verginia Cedar, druri Belambre, Sylkolide, Ambrofix.

 

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

Versace Dylan Purple Eau de Parfum është një aromë unike e frymëzuar nga freskia dhe madhështia italiane. Aroma e saj kombinon nota të freskëta, kremoze dhe me shije frutash që krijojnë një shteg të shijshëm. Notat e saj të sipërme janë të përbëra nga një fllad agrumesh nga një kombinim ekskluziv i Portokallit të Hidhur Italian dhe Bergamot të bashkuar me një akord të shijshëm të lëngut të Dardhës. Zemra e saj është e përbërë nga notat mbretëruese të Purple Freesia kombinuar me Mahonial dhe Pomarose.

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Informacion shtesë
Marka

Kategoria e Fragrances

Base notes

Heart notes

Top notes

, ,

Masa

, ,

Sex

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “DYLAN PURPLE”
Rreth Markës
Versace eshte simbol I luksit Italian dhe stilit te perjetshem me nje fije ekstravagance ne moden e modes. Veshjet, fragrancat dhe aksesoret me logon ikone me Medusa kombinojne nje stil mdoern me dashurine per traditen Italiane dhe trashigimine familjare. Nuhat nje parfum Versace per veten- nje arome e shfrenuar me nje temperament italian