Back
Home » Dyqani » DSQUARED2 ORIGINAL WOOD
-30%

DSQUARED2 ORIGINAL WOOD

4,480 L7,630 L

Origjinal Wood është një aromë me lule druri që përcakton mashkullin bashkëkohor Dsquared2: sensual, i sigurt në vetvete dhe personalitetin e tij. Protagonisti për këtë aromë jeton me pasionet, energjinë e mirë dhe një impuls drejt asaj që është e re. Ai është në kërkim të një esence të sofistikuar që shpreh vërtetësinë, thellësinë dhe pasionin që e përcakton atë. Original Wood është një parfum intensiv që ngjall elementet e natyrës

Lexo më shumë →

Pastro
Barkodi: N/A Kategorite: , ,
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “DSQUARED2 ORIGINAL WOOD”