DON’T LOOK BACK 100ml

5,000 L

Është projektuar për njerëzit që kërkojnë ndryshime të vazhdueshme. Një aromë orientale-dru-aromatike  me erë rebelimi dhe lirie. kontrast midis mandarinës së akullt italiane dhe një zemre të harmonisë alkolike.

 

DON’T LOOK BACK mund të shtresohet me aromën tjetër BUILD YOURSELF, duke krijuar harmoni të tjera nuhatëse, ose të vishet vetëm, duke i dhënë forcë dhe vitalitet mesazhit të transmetuar nga nota e nuhatjes.

Lexo më shumë →

Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “DON’T LOOK BACK 100ml”