Angel Schlesser

DEEP LEATHER UNISEX EAU DE PARFUM

8,400 L

Kur galoponi me shpejtësi marramendëse në plazh, një kal dhe kalorësi duken një. Ndjenja e lirisë dhe e energjisë nga notat shkëlqyese të bergamotit zbehet në maskulinitetin e fuqishëm të lëkurës dhe më pas shkrihet me ëmbëlsinë e ngrohtë të vaniljes. Hamid Merati-Kashani krijon imazhin nuhatës të maskulinitetit në një aromë femërore.

Lexo më shumë →

Barkodi: 8058045427032 Kategorite: Tag:
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “DEEP LEATHER UNISEX EAU DE PARFUM”