-30%
NAJ OLEARI

Colour Fair Eyeshadow Wet&Dry

1,470 L

Lexo më shumë →

Kategorite: , ,
Përshkrim

Puder per syte me ngjyre me impakt te forte. Kjo perzierje speciale pudrash dhe vaj argani e ben te aplikohet lehte dhe te lere nje ndjesi butesie dhe hidratimi.

UDHEZIME PER PERDORIM

Udhezime: aplikojeni ne kapakun e syrit me nje furce Naj Oleari per syte. Perdoreni te thate per nje rezultat elegant dhe me shkelqim, te njome per ngjyra me te forta.

INGREDIENTET

TALC, MICA, LAUROYL LYSINE, ZEA MAYS STARCH, CAPRYLIC/CAPRIS TRIGLYCERIDES, BORON NITRIDE, ZINC STAERATE, PENTAERYTHRITYL TETAISOSTEARATE, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, SQUALANE, SORIC ACID, PARFUM, SODIUM DEHYDROACETATE, TIN OXIDE, SILICA HOYA LACUNOSA FLOWER EXTRACT,. +/- MAY CONTAIN: CI 77499, CI 77891, CI 77492, CI77499, CI 15850, CI 19140, CI75470

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Colour Fair Eyeshadow Wet&Dry”
Rreth Markës
Per ne Makeup nuk eshte siperfaqsor. Nuk eshte nje konkurs bukurie, as nje konkurs precizioni. Per ne, makeup eshte deshira per te shprehur vetveten. Te komunikosh kreativitetin, lumturine, lirine. Eshte te shprehesh nje emocion me gjestet e thjeshta te perditshme.