NAJ OLEARI

Absolute Stay Eyeshadow

1,470 L

Lexo më shumë →

Kategorite: , ,
Përshkrim

Puder per syte ne forme stiku me qendrim te gjate. Fomula e holle dhe fine e ben qe te aplikohet dhe te perhapet lehtesisht. Kur thahet, ngjyrat qendrojne pa u zbehur. Kunder ujit.

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

CYCLOPENTASYLOXANE, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, MICA, POLYETHYLENE, CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE, LAUROYL LYSINE, OZOKERITE, OCTYLDODECANOL, SYNTHETIC BEESWAX, RICINUS COMMUNIS OIL, ZEA MAYS OIL, LECITHIN, TIN OXIDE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, TOCOPHEROL, PROPYLENE CARBONATE, SYNTHETIC FLUORPHLOOPITE, ASCORBYL PALMKITATE, QUERCUS SUBER BARK EXTRACT, CALCIUM SODIUM BOROSICILATE, SILICA, CITRIC ACID, BHT. +/- MAY CONTAIN : CI 77981, CI77491, CI 77492, CI 77499, CI 75470, CI 77163, 77288, CI 77742, CI77007, CI 77510, CI 42090, CI19140, CI 77000

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Absolute Stay Eyeshadow”
Rreth Markës
Per ne Makeup nuk eshte siperfaqsor. Nuk eshte nje konkurs bukurie, as nje konkurs precizioni. Per ne, makeup eshte deshira per te shprehur vetveten. Te komunikosh kreativitetin, lumturine, lirine. Eshte te shprehesh nje emocion me gjestet e thjeshta te perditshme.