-50%
COLLISTAR

SIERO UNICO

3,900 L5,200 L

Nje serum i fuqishem i cili vepron si nje suplement i cmuar duke siguruar te gjithe energjine per te cilen lekura juaj ka nevoje te veteriparohet dhe te riaktivizoje prodhimin e qelizave rinore.

Produkt i pershtatshem per te gjitha llojet e lekurave, perfshire dhe ato te ndjeshme.

I pershtatshem per te gjitha moshat, ky produkt eshte nje produkt universal.

Aolikojeni ne menjges dhe ne mbremje, ne lekure te paster. Nje doze eshte e mjaftueshme per fytyren dhe zonen e qafes. Mund te perdoret dhe perapar produkteve te mbrojtjes ndaj diellit.

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “SIERO UNICO”