Back
Home » Dyqani » SET BIOTHERM LAIT CORPOREL 400ML
BIOTHERM

SET BIOTHERM LAIT CORPOREL 400ML

5,400 L

Lexo më shumë →

Barkodi: 3614274102321 Kategorite: , , , , Tag:
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “SET BIOTHERM LAIT CORPOREL 400ML”
Rreth Markës
Biotherm perfaqson nje bashkim harmonik te njeriut me natyren. Zhytuni ne boten ujore te ketyre produkteve kozmetike unike. Marka Biotherm frymezohet nga fuqia e pranverave termale, mineraleve dhe substancave te tjera bioaktive. Perberja unike e produkteve te saj merr energji nga uji duke qene nje element natyral si celes I fillimit te jetes.