Back
Home » Dyqani » Roma Passione Uomo
Previous product
Roma Uomo 5,600 L9,700 L
Next product
RomAmor Uomo 7,400 L9,700 L
LAURA BIAGIOTTI

Roma Passione Uomo

3,550 L4,750 L

Kete here Roma Passione fokusohet ne njehistori dashurie me pasionale, joshese dhe intense. Kjo Histori ndodh perpara se te bjere nata, me nje qiello ngjyre te kuqe flake qe shperthen ne qiellin Roman.

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

Aplikojeni parfumin ne 3 pikat e pulsimit: kyci, pjese e brendshme e berrylit dhe ne qafe.

INGREDIENTET

ALCOHOL DENAT. . AQUA(WATER) . PARFUM(FRAGRANCE) . ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE . PROPYLENE GLYCOL . DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE . METHYLPARABEN . BHT . LINALOOL . LIMONENE . CITRONELLOL . GERANIOL . HYDROXYISOHEXYL 3-CYCLOHEXENE CARBOXALDEHYDE . CITRAL . CI 19140(YELLOW 5) . CI 14700(RED 4) . CI 60730(EXT. VIOLET 2) .

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Roma Passione Uomo”
Rreth Markës
Fragrancat e Laura Biagiotti jane aq te njohura neper bote sa edhe krijimet e stilistes se saj. Kur ishte nje vajze, Laura u prezantua me boten e modes kur ndhmonte nenen e saj ne rrobaqepsi. Vite me pas ajo ndryshoi industrine e modes duke perdorur kashmirin, nje material i injoruar ne ate periudhe. Ajo prezantoi linjen e saj te pare ne 1973 duke marre nofken e "Mbreteresha e kashmirit".