MUGLER

Mugler Alien Goddess

9,800 L14,100 L

Krijoni te jashtezakonshmen

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

Nje fragrance hyjnore e cila kap fuqine e nje luleje te arte magjepsese. Nje Uje Parfumi inkandeshent dhe bujar I cili hipnotizon shqisat tuaja.

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

ALCOHOL, PARFUM/FRAGRANCE, PROPYLENE GLYCOL, BENZYL SALICYLATE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, GLYCERIN, AQUA/WATER/EAU, BHT, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, COUMARIN, GERANIOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRONELLOL, BENZYL ALCOHOL, BENZYL BENZOATE, CITRAL, CI 60730/EXT. VIOLET 2, CI 17200/RED 33,

Informacion shtesë
Marka

Line

Periudha Pas Hapjes

Base notes

,

Top notes

,

Heart notes

,

Masa

, ,

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Mugler Alien Goddess”