PEPE JEANS

BRIGHT for HER EDP

1,900 L3,500 L

Lexo më shumë →

Pastro
Barkodi: N/A Kategorite: , , ,
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “BRIGHT for HER EDP”
Rreth Markës
Pepe Jeans ka lindur ne 1973 ne nje stand te Portobello Market ne Londer, ku themeluesit, vellezerit Shah, personalizonin xhinse origjinale. Meqenese arriten suksesin ne nje kohe shume te shkurter, krijoi nje rrugetim nderkombetar, duke u bere nje nga markat me te rendesishme denim. Nje produkt shume i mire, marrdhenie e mire cmim-cilesi, dhe fushata kreative e kane bere pepe Jeans nje marke lider, prezente sot ne me shume se 60 vende ne 5 kontinente.E frymezuar nga gota e Martinit per femra, dhe nje koktejl elegant per meshkuj. Kombinimi perfekt, na fton te celebrojme cdo moment te jetes. Jeta eshte tani!