Zgjedhja e nje parfumi elegant apo e produkteve cilesore kozmetike nuk eshte me nje problem,
pasi ne Beauty Point ofrohen zgjedhjet me te mira te mundshme!

Tani po ju prezantojme me Beauty Point, pasi gjithmone duhet te jete zgjedhja juaj e pare!

Beauty point ben te mundur duke ofruar per cdo kliente te saj nje larmishmeri parfumesh te markave me prestigjoze ne bote, aromat me unike, produktet kozmetike te bukurise me cilesoret si dhe flagrancat me te reja te brandeve me te njohura.

A ka nje eksperience te gjate ne kete sektor Beauty Point?

Fale eksperiences 25 vjeçare ne treg, Beauty Point ka sjell per here te pare ne Shqiperi, markat me te njohura boterore te parfumerise dhe kozmetikes duke plotesuar ne kete menyre, cdo nevoje apo kerkese te klienteve. Beauty Point eshte rrjeti i pare qe ka sjell produktet me selektive ne vend duke filluar, qe nga viti 1998 dhe padyshim eshte nje lider ne kete sektor ne vendin tone.

Ju tregojme disa prej markave me te njohura qe mund te gjeni ne pikat e dyqaneve tona

Nje larmishmeri zgjedhjesh duke nisur me: Armani, Dolce & Gabbana, Givenchy, Versace, Prada, Gucci, Valentino, Yves Saint Laurent, Lancome e shume e shume te tjere. Nje pafundesi produktesh nga me elegantet dhe me terheqeset po ashtu.

Jemi te vetedijshem qe eshte nje art me vete, zgjedhja e nje arome parfumi te mire dhe e nje produkti kozmetike po aq te mire

Ndaj ne ditet e sotme nuk mund te hasim me asnje  lloj pengese, veshtiresie, pasi per cdo problem te kesaj natyre ne e dime sekretin e zgjidhjes dhe e dime se kush mund te na vij ne ndihme me se miri. Emri i vetem qe do te mendonim menjehere  eshte padyshim Beauty Point.

PRODUKTET ME TE SHITURA

Ku ndodhen pikat tona te dyqaneve?

Adresat e dyqaneve te Beauty Point mund ti gjeni ne: Qendren Tregtare Ring Center, tek rruga Mine Peza ne Tirane, ne qytetin e Vlores, Durresit dhe Shkodres. Ne keto ambiente  te gjitha vajzat do te ndihen te frymezuara dhe shume komode per te bere zgjedhjet me optimale te mundshme ne lidhje me parfumat apo aromat me unike, moderne, elegante dhe identifikuese njekohesisht. Gjithashtu ne keto ambiente  cdo vajze mund te zgjedh gamen e produkteve me te mira dhe me cilesoret ne bote te fushes se bukurise kozmetike.