Back
Home » Dyqani » VELVET COLLECTION TENDER OUD
DOLCE&GABBANA

VELVET COLLECTION TENDER OUD

33,900 L

Trëndafili dhe era lindore.

Lexo më shumë →

Barkodi: 3423473026587 Kategorite: , ,
Përshkrim

“Një lule e butë, petalet e së cilës fshehin erën e Maghrebit që fryn. Mister dhe zbulim në një udhëtim sensual në Lindje. “”Gjithçka që është misterioze i nxit shqisat””, thotë Stefano Gabbana.
Dolce&Gabbana Velvet Tender Oud ngadalë zmadhohet në një effuzion voluptues të kadifesë,
ëmbëlsi të butë, duke zbuluar zemrën e saj ”

UDHEZIME PER PERDORIM

Aplikoje në krehjat e kyçeve dhe bërrylave për një aromë më të fortë dhe që zgjat më shumë.

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “VELVET COLLECTION TENDER OUD”
Rreth Markës
Parfumi I Dolce&Gabbana eshte aksesori qe s'mund te mungoje ne jeten tuaj te perditshme per te shprehur gjendjen shpirterore. Ashtu sic veshjet percaktojne format e meshkujve dhe te femrave, fragrancat jane porta hyrese ne shpirtine tyre.