DOLCE&GABBANA

VELVET COLLECTION SUBLIME

24,900 L

“Lulëzimi i Zagaras në Sicili.”

Lexo më shumë →

Barkodi: 3423473026563 Kategorite: , ,
Përshkrim

Celebrating the rich Arabic heritage of Sicily, in this scent the potent amber accord is illuminated with a striking blend of gold-hued ingredients.This modern interpretation of the precious amber accord is a tribute to Oriental perfumery.

UDHEZIME PER PERDORIM

Aplikoje në krehjat e kyçeve dhe bërrylave për një aromë më të fortë dhe që zgjat më shumë.

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “VELVET COLLECTION SUBLIME”
Rreth Markës
Parfumi I Dolce&Gabbana eshte aksesori qe s'mund te mungoje ne jeten tuaj te perditshme per te shprehur gjendjen shpirterore. Ashtu sic veshjet percaktojne format e meshkujve dhe te femrave, fragrancat jane porta hyrese ne shpirtine tyre.