Sold Out
DOLCE&GABBANA

VELVET COLLECTION SICILY

25,500 L

PARFUMI I PASIONIT. RRËNJËT E DOLCE&GABBANA, TË SHPREHURA NË NJË PARFUM. THELBI I SICILISË.

Lexo më shumë →

Nuk ka gjendje

Barkodi: 3423473170051 Kategorite: , ,
Përshkrim

“I prezantuar për herë të parë në vitin 2003, SICILY origjinal mban një vend shumë të veçantë në zemër të Dizajnerëve. Një shprehje e vërtetë e shpirtit sicilian. Sot, SICILY i ri është frymëzuar nga aromat e çmuara nga Projektuesit si një riminishencë e udhëtimeve të tyre dhe trashëgimisë kulturore, ajo është vitrinë ideale për një aromë të quajtur sipas këtij ishulli madhështor.

UDHEZIME PER PERDORIM

Aplikoje në krehjat e kyçeve dhe bërrylave për një aromë më të fortë dhe që zgjat më shumë.

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “VELVET COLLECTION SICILY”
Rreth Markës
Parfumi I Dolce&Gabbana eshte aksesori qe s'mund te mungoje ne jeten tuaj te perditshme per te shprehur gjendjen shpirterore. Ashtu sic veshjet percaktojne format e meshkujve dhe te femrave, fragrancat jane porta hyrese ne shpirtine tyre.