DOLCE&GABBANA

VELVET COLLECTION LOVE

24,900 L

KUJTIMET E LIQENIT TE KOMO

Lexo më shumë →

Barkodi: 3423473026488 Kategorite: , ,
Përshkrim

Rishfaqja e një prej esencave më të lashta të parfumerisë: gdhendja origjina e të cilit ishte në Bellagio, në liqenin Komo, ku në shekullin e 18-të u kultivua për aristokracinë e periudhës. Një parfum hipnotik, i pasur dhe me tekstura, me një prekje retro.

UDHEZIME PER PERDORIM

Aplikoje në krehjat e kyçeve dhe bërrylave për një aromë më të fortë dhe që zgjat më shumë.

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “VELVET COLLECTION LOVE”
Rreth Markës
Parfumi I Dolce&Gabbana eshte aksesori qe s'mund te mungoje ne jeten tuaj te perditshme per te shprehur gjendjen shpirterore. Ashtu sic veshjet percaktojne format e meshkujve dhe te femrave, fragrancat jane porta hyrese ne shpirtine tyre.