DOLCE&GABBANA

VELVET COLLECTION EXOTIC LEATHER

24,900 L

“KUJTESA E NDJESHME E NJERIUT NËPËRMJET PARFUMIT TË TIJ”

Lexo më shumë →

Barkodi: 3423473026464 Kategorite: , ,
Përshkrim

“Velvet Exotic Leather është frymëzuar nga lëkura mashkullore, sensualiteti dhe eleganca e tij. Thelbi i njeriut, aroma dhe mashkulloriteti i tij, i pasuruar me prekjen e sofistikuar të lëkurës.”

UDHEZIME PER PERDORIM

Aplikoje në krehjat e kyçeve dhe bërrylave për një aromë më të fortë dhe që zgjat më shumë.

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “VELVET COLLECTION EXOTIC LEATHER”
Rreth Markës
Parfumi I Dolce&Gabbana eshte aksesori qe s'mund te mungoje ne jeten tuaj te perditshme per te shprehur gjendjen shpirterore. Ashtu sic veshjet percaktojne format e meshkujve dhe te femrave, fragrancat jane porta hyrese ne shpirtine tyre.