DOLCE&GABBANA

VELVET COLLECTION DESERT OUD

33,900 L

Pushtimi mistik I shkretëtirës. Thesaret e fshehura të Lindjes së Mesme, karvanët dhe esencat e shpërndara nga djegësit.

Lexo më shumë →

Barkodi: 3423473026402 Kategorite: , ,
Përshkrim

“Tabloja e pikturuar është një nga aventurat dhe misteret, të treguara nga shënimet e drurit të tymosur.» Asgjë nuk është më emocionuese se ndjekja””, thotë Domenico Dolce.Dolce&Gabbana Velvet Desert Oud përmbyt shqisat, duke perënduar kaq shpejt dhe
aq fuqishëm sa ndjekja në fund bëhet një pushtim i pakushtëzuar dhe ngushëllues.”

UDHEZIME PER PERDORIM

Aplikoje në krehjat e kyçeve dhe bërrylave për një aromë më të fortë dhe që zgjat më shumë.

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “VELVET COLLECTION DESERT OUD”
Rreth Markës
Parfumi I Dolce&Gabbana eshte aksesori qe s'mund te mungoje ne jeten tuaj te perditshme per te shprehur gjendjen shpirterore. Ashtu sic veshjet percaktojne format e meshkujve dhe te femrave, fragrancat jane porta hyrese ne shpirtine tyre.