Sold Out
ARMANI

SET ARMANI MY WAY EDP 30ML+BL 50ML+LIP MAESTRO 208

11,000 L

Seti perman parfumin 30ml, nje krem trupi 50ml dhe buzekuq

Lexo më shumë →

Nuk ka gjendje

Barkodi: 3614273951210 Kategorite: , , , ,
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “SET ARMANI MY WAY EDP 30ML+BL 50ML+LIP MAESTRO 208”
Rreth Markës
Te frymezuara nga elementet e natyres, fragrancat e Giorgio Armani jane nje shembull elegance te tejdukshme. Nje simbol I perfeksionit dhe I harmonise. Nga aroma e materialeve te paperpunuara me te bukura, Giorgio Armani krijon parfume qe jane te perjetshme dhe vibrante, por fluide dhe te thjeshta, si krijimet e modes se tij.