One Minute Glow Skin Perfector

1,500 L

Nje stik inovator 2-ne-1 per nje pamje perfekte. Nga njera ane, materiali I ri ‘gomoz’, I pasur me vaj Camellia Japonica, qe mbush vilajt dhe lemon lekure. Nga ana tjeter, highlighter kremoz qe ju lejon te vini ne pah lekuren dhe te krijoni pika drite.

Lexo më shumë →

Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

PRIMER:DIMETHICONE, DIMETHYCONE/VINYL DIMETHYCONE CROSSPOLYMER, ISONONYL ISONONANOATE, POLYETHYLENE, SUCROSE TETRASTEARATE TRICETATE, MICA, PARFUM, SILICA, CAMELLIA JAPONICA SEED OIL, TIN OXIDE, CI77891, CI15850. HIGHLIGHTER:NEOPENTYL GLYCOL, DICAPRYLATE/ DICAPRATE, ISONONYL ISONONANOATE, POLYBUTENE, MICA, POLYETHYLENE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, SYNTHETIC WAX, GLYCERYL BEHENATE/EICOSADIOATE, HDI/TRIMETHYLOL HEXYLLACTONE CROSSPOLYMER,PARFUM,ETHYLENE/PROPYLENE/-STYRENE COPOLYMER, BUTYLENE/ETHYLENE/STYRENE COPOLYMER, CAPRYLIC/ CAPRIC, TRIGLYCERIDE, SILICA, CRAMBE MARITIMA LEAF EXTRACT, BHT, CI 77891.

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “One Minute Glow Skin Perfector”