LANCOME

Ô d’ Azur

11,900 L 5,900 L

Lancôme Ô d’ Azur Eau de Toilette 75ml

Kapni esencen e nje pasditeje ne Jug t Frances me Ô D’Azur nga Lancôme. Nje arome e fresket befasuese dhe nje Eau de Toilette e bute verore e frymezuar nga Côte d’Azur madheshtore pergjate Rivieres Franceze. Aroma e saj florale frutore kap ndjenjen e sensualitetit te relaksuar ne nje pasdite te vone te veres, ku rera e ngrohta dhe e arte eshte perkedhelur nga deti i blu i shnderritshem mesdhetar.

Lexo më shumë →

Barkodi: 3605532242248 Kategorite: , , , ,
Përshkrim

Kapni esencen e nje pasditeje ne Jug t Frances me Ô D’Azur nga Lancôme. Nje arome e fresket befasuese dhe nje Eau de Toilette e bute verore e frymezuar nga Côte d’Azur madheshtore pergjate Rivieres Franceze. Aroma e saj florale frutore kap ndjenjen e sensualitetit te relaksuar ne nje pasdite te vone te veres, ku rera e ngrohta dhe e arte eshte perkedhelur nga deti i blu i shnderritshem mesdhetar.

UDHEZIME PER PERDORIM

Sprucojeni te pakten 20cm nga lekura duke u fokusuar ne zonat e ngrohta te trupit; zona e pulseve ne kyce, prapa vesheve ose gjunjeve per te intensifikuar efektin terheqes.

INGREDIENTET

ALCOHOL • PARFUM / FRAGRANCE • AQUA / WATER • ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE • ETHYLHEXYL SALICYLATE • BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE • BHT • CI 1551 / ORANGE 4 • CI 1914 / YELLOW 5 • LINALOOL • GERANIOL • ALPHA-ISOMETHYL IONONE • LIMONENE • HYDROXYCITRONELLAL • CITRAL • CITRONELLOL • BENZYL ALCOHOL • BENZYL SALICYLATE

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Ô d’ Azur”