Back
Home » Dyqani » My Way Intense Refill
Previous product
My Way Intense 10,200 L19,900 L
Next product
Luna Rossa Ocean 10,100 L13,200 L
ARMANI

My Way Intense Refill

19,900 L

Zbuloni My Way Intense, fragranca e re femerore nga Giorgio Armani. Nje buqete e shndritshme florale me nje gjurme adiktive drunore ne nje shishe te cmuar, me naunca blu, metafora e botes.

Lexo më shumë →

Barkodi: 3614273348485 Kategorite: , , Tag:
Përshkrim

“My Way Intense eshte nje ftese ne nje udhetim per te zbuluar vetveten, takime plot kuptim dhe eksperienca te amplifikuara.
Nje ndjesi florale e amplifikuar ne nje gjurme drunore, e perbere nga ingrediente te krijaur ne menyre te ndergjegjshme. Aroma hapet me nota te shndritshme te lules se portokallit nga Egjipti. Nje zemer intense me tuberoze nga India zbulon aspketin kremoz dhe te mendafshte te gjurmes florale. Ne bazene fragrances, sandalwood nga New Caledonia merr nje note kremoze, kur takohet me joshjen e Vaniljes nga Mdaskari.
Kapaku njgyre blu dhe e arte sin je gur I cmuar, eshte symbol I talizmanit qe mbeshtjell te gjtiha eksperiencat. Intensiteti I ketyre momenteve I mbeshtjelle tek kapaku shtirhet ne te gjithe shishen e My Way Intense, duke qene se xhami eshte I pershkruar nga naunca blu te errata.
Si rezultat I sistemit innovator te rimbusheses My Way, ingredientet e pergjegjshem per natyre, dhe me kudjes ndaj biodiversitetit nepermjet programit te mbrojtjes pyjore, MY WAY INTENSE arrin neutralitetin karbon. I AM WHAT I LIVE.

UDHEZIME PER PERDORIM

Aplikojeni ne pikat e pulsit: kyce, parakrah dhe qafe.

INGREDIENTET

ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, AQUA / WATER / EAU, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, BENZYL ALCOHOL, LIMONENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL, METHYL ANTHRANILATE, HYDROXYCITRONELLAL, GERANIOL, EUGENOL, CITRAL, ISOEUGENOL, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, BENZYL BENZOATE, CI 14700 / RED 4, CI 60730 / EXT. VIOLET 2, CI 17200 / RED 33

Informacion shtesë
Marka

Line

Masa

Periudha Pas Hapjes

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “My Way Intense Refill”
Rreth Markës
Te frymezuara nga elementet e natyres, fragrancat e Giorgio Armani jane nje shembull elegance te tejdukshme. Nje simbol I perfeksionit dhe I harmonise. Nga aroma e materialeve te paperpunuara me te bukura, Giorgio Armani krijon parfume qe jane te perjetshme dhe vibrante, por fluide dhe te thjeshta, si krijimet e modes se tij.