Back
Home » Dyqani » MY WAY FLORAL EAU DE PARFUM
ARMANI

MY WAY FLORAL EAU DE PARFUM

9,600 L18,900 L

My Way Floral, një aspekt i freskët dhe i luleve  të My Way, i bërë nga përbërës me burim të vetëdijshëm nga e gjithë bota. Një buqetë me lule të bardha rrezatuese me lule portokalli dhe tuberozë të përmirësuar nga neroli shkëlqyes dhe agrume të ndritshme.

Lexo më shumë →

Pastro
Barkodi: N/A Kategorite: , , , Tag:
Përshkrim

My Way Floral është një ftesë për një udhëtim të vetë-zbulimit, duke kapur ndjenjën e jetës pohuese të një takimi të parë, me një ndjenjë freskuese të ngazëllimit që i bën ata që e veshin të lulëzojnë. Një buqetë e freskët, e shndritshme dhe e lulëzuar e përmirësuar nga agrumet e ndezura, e mbyllur në një shishe qelqi të mbuluar me brymë, përfundimi i së cilës krijon një pamje të mbuluar, duke zbuluar lëngun delikat rozë të aromës. Aroma hapet me nota të këndshme të Mandarinës së Gjelbër dhe shkëlqimin e Lulëzimit të Portokallisë në vajin e hidhur të portokallit. Në zemër, tuberoza mishore zmadhohet nga delikatesa e pasur dhe e shijshme e vajit të Nerolit. Në bazën e aromës, Vanilla Bourbon Infusion zbulon një aspekt mbështjellës kur zmadhohet me myshqe të bardhë

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “MY WAY FLORAL EAU DE PARFUM”
Rreth Markës
Te frymezuara nga elementet e natyres, fragrancat e Giorgio Armani jane nje shembull elegance te tejdukshme. Nje simbol I perfeksionit dhe I harmonise. Nga aroma e materialeve te paperpunuara me te bukura, Giorgio Armani krijon parfume qe jane te perjetshme dhe vibrante, por fluide dhe te thjeshta, si krijimet e modes se tij.