-50%Sold Out
YVES SAINT LAURENT

Touche Eclat Le Teint

7,600 L 3,800 L

Nje fondotinte me mbulim mesatar e perbere nga nje kompleks te avancuar kunder lodhjes per nje fytyre rrezatuese dhe te fresket si dhe deri ne 8 ore mbulim perfekt.

Lexo më shumë →

BEIGE B30
BEIGE B40
BEIGE B45
BEIGE B50
BEIGE B60
BEIGE DORÉ BD10
BEIGE DORÉ BD40
BEIGE DORÉ BD50
Pastro
Barkodi: N/A Kategorite: , ,
Përshkrim

Kjo fondotinte e avancuar permban driten magjike te TOUCHE ÉCLAT. Hijet jane zhdukur duke vene ne pah nje fytyre plot shkelqim. Rrezatim I lehte: fluidi teper I lehte eshte I paperceptueshem ne lekure dhe shperndan shkelqim gjate gjithe dites. Mbulim perfekt:pigmentet e tejdukshme inovative japin nje mbulim ideal nderkohe qe lejojne driten te depertoje. Shkelqim i permiresuar: i pasur me nje kompleks te avancuar kunder lodhjes TOUCHE ÉCLAT LE TEINT.permireson cilesine e lekures per nje pamje te shplodhur dhe me rrezatim natyral.

UDHEZIME PER PERDORIM

Aplikojeni me majat e gishtave per nje look natyral ose me nje furce YSL ‘Y-brush’ per nje rezultat profesional.

INGREDIENTET

AQUA / WATER , CYCLOPENTASILOXANE , ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE , GLYCERIN , DIMETHICONE , ISODODECANE , PEG-10 DIMETHICONE , SORBITOL , BIS-PEG/PPG-14/14 DIMETHICONE , SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE , SODIUM CHLORIDE , SILICA , DIMETHICONE/POLYGLYCERIN-3 CROSSPOLYMER , PHENOXYETHANOL , METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER , CAPRYLYL GLYCOL , DISODIUM STEAROYL GLUTAMATE , DISTEARDIMONIUM HECTORITE , SILICA SILYLATE , TOCOPHERYL ACETATE , ETHYLHEXYLGLYCERIN , PARFUM / FRAGRANCE , ALUMINUM HYDROXIDE , ASCORBYL PALMITATE , ETHYLHEXYL HYDROXYSTEARATE , TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE , DIPROPYLENE GLYCOL , RUSCUS ACULEATUS EXTRACT / RUSCUS ACULEATUS ROOT EXTRACT , BHT , TOCOPHEROL , SODIUM CITRATE , ISOPROPYL ALCOHOL , [+/- MAY CONTAIN: CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE , CI 77491, CI 77492, CI 77499 / IRON OXIDES , CI 77163 / BISMUTH OXYCHLORIDE] , (F.I.L, B179701/1)

Informacion shtesë
Marka

Line

Mbulim

Lloji i lekures

Rezultati Baze

Rezultati Perfundimtar

Ngjyra e lekures

Toni i lekures

Forma

Perberja

Masa

Ngjyra

, , , , , , ,

Mbrojtja nga dielli

Periudha Pas Hapjes

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Touche Eclat Le Teint”