Back
Home » Dyqani » Touche Eclat All-in-One Glow
YVES SAINT LAURENT

Touche Eclat All-in-One Glow

7,600 L 3,800 L

Nje hidratues me ngjyre qe e do lekuren dhe siguron njetrajtesimin e saj, eliminon zbehjen dhe lemon vijat e holla fale ingredienteve te kujdesit per lekuren pa yndyre dhe nje rezultat natyral me shkelqim.

Lexo më shumë →

ALMOND B30
AMBER B60
COOL ALMOND BR30
HONEY B50
IVORY B20
SAND B40
WARM HONEY BD50
WARM SAND BD40
Pastro
Barkodi: N/A Kategorite: , ,
Përshkrim

TOUCHE ÉCLAT All-In-One Glow Tinted Moisturizer eshte e perbere nga ingredientet dhe pigmentet me te cmuara qe respektojne dhe kujdesen per lekuren. Formula pa yndyre, jokomedogjene, pa puder dhe dermatologjikisht e testuar. Perdoreni si hidratues me ngjyre te perditshem nese doni hidratim te thelle dhe mbulim mesatar me shkelqim. Perdoreni si pjese te rutines suaj te makeup-it nese doni nje rezultat mat gjate javes dhe nese doni mbulim me natyral ne fundjave. Mund te perdoret edhe e kombinuar me fondotinten tuaj te preferuar mat nese doni shkelqim natyral ne zona te caktuara dhe efekt mat ne zonen T.

UDHEZIME PER PERDORIM

Per te aplikuar TOUCHE ÉCLAT All-in-one Glow eshte shume e lehte sa s’ka nevoje as per pasqyre. Me gishta ose furce, aplikimi eshte perfekt.

INGREDIENTET

G992171 – Ingredients: Aqua / Water . Glycerin . Caprylyl Methicone . Ethylhexyl Methoxycinnamate . Propanediol . Dimethicone . Dimethicone/Peg-10/15 Crosspolymer . Sodium Chloride . Phenoxyethanol . Propylene Glycol . Chlorphenesin . Triethoxysilylethyl Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone . Isopropyl Titanium Triisostearate . Tocopheryl Acetate . Parfum / Fragrance . Disodium Edta . Alumina . Dipropylene Glycol . Calendula Officinalis Flower Extract . Ruscus Aculeatus Root Extract . Sodium Hyaluronate . Sodium Citrate . Bht . Benzyl Alcohol . Tocopherol . [+/- May Contain: Ci 77891 / Titanium Dioxide . Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499 / Iron Oxides . Ci 77163 / Bismuth Oxychloride] . (F.I.L. B209225/1)

Informacion shtesë
Marka

Line

Mbulim

Lloji i lekures

Rezultati Baze

Rezultati Perfundimtar

Ngjyra e lekures

Toni i lekures

Forma

Perberja

Masa

Ngjyra

, , , , , , ,

Mbrojtja nga dielli

Periudha Pas Hapjes

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Touche Eclat All-in-One Glow”