NAJ OLEARI

Lasting Veil Foundation

1,500 L3,000 L

Lexo më shumë →

ALMOND
Amber
CARAMEL
IVORY
SAND
WARM BEIGE
Pastro
Barkodi: N/A Kategorite: , ,
Përshkrim

Fondotinte likuide me qendrim te gjate. E bute dhe kremoze, perhapet menjehere, duke I dhene lekures nje pamje te njetrajtshme dhe te lemuar, permban ekstrakt mikro algash me veprim lfiting dhe kunder shenjave te moshes. Udhezime: perdorni aplikuesin per te marre sasi te vogla direkt mbi imperfeksionet ose ne te gjithe fytyren. Me pas perhapeni produktin me furcen e fondtintes NAj Oleari.

UDHEZIME PER PERDORIM

AQUA, CYCLOPENTASILOXANE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, TITANIUM DIOXIDE (NANO) CETYL PEG/PPG- 10/1 DIMETHICONE, ISODECYL NEOPENTANOATE, PHENYL TRIMETHICONE, MAGNESIUM SULFATE, POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE, POLYMETHYL METHCRYLATE, PANTHENOL, HDI/TRIMETHYLOL HEXYLLACTONE CROSSPOLYMER,PHENOXYETHANOL, ACRYLATES/DIMETHICONE COPOLYMER, POTASSIUM SORBATE,DISTEARDIMONIUM HECTORITE, SODIUM DEHYDROACETATE, ALUMINA, SODIUM BENZOATE, DISODUM EDTA, PARFUM, TOCOPHEROL, METHICONE, PARAFFINUM LIQUIDUM, TOCOHERYL ACETATE, SIMETHICONE, TRIETHOXYCAPRYLYSILANE, SILICA, DIMETHICONE, BHT, PULLULAN, NANNOCHLOROPSIS OCULATA EXTRACT, +/- (MAY CONTAIN): CI77891, CI77492, CI77499

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Lasting Veil Foundation”
Rreth Markës
Per ne Makeup nuk eshte siperfaqsor. Nuk eshte nje konkurs bukurie, as nje konkurs precizioni. Per ne, makeup eshte deshira per te shprehur vetveten. Te komunikosh kreativitetin, lumturine, lirine. Eshte te shprehesh nje emocion me gjestet e thjeshta te perditshme.