Back
Home » Dyqani » Lancome x Chiara Ferragni – Fashion Flirty Palette
Sold Out
LANCOME

Lancome x Chiara Ferragni – Fashion Flirty Palette

9,100 L

Behuni gati per një vale verbuese blu per te ndryshuar rutinen tuaj te make-up fale koleksionit te Lancome x Chiara Ferragni Fashion Flirty Palette.

Me blerjen e këtij produkti ju perfitoni dhe portofolin dhurate.

Lexo më shumë →

Nuk ka gjendje

Barkodi: 3614273228138 Kategorite: Tag:
Përshkrim

Kjo palete perfshin;
1. Nje puder baze per syte
2. Dy pudra per syte me shkelqim dhe me xixa super te pigmentuara per nje pamje mahnitese.
3. Kater pudra per syte me shkelqim per te qene ne qender te vemendjes.
4. Dy pudra per syte pa shkelqim me ngjyre te erret per nje pamje intensive dhe te thelle.
5. Nje puder per fytyren (bronzer) per nje pamje te ngrohte.
6.Dy pudra per fytyren me shkelqim (highlighter)per nje pamje rrezatuese dhe nje puder tjeter per fytyren (blush) per ti dhuruar ngjyre make-up tuaj.
7. Dy furca praktike per te aplikuar pudrat e syve dhe nje furce praktike per te aplikuar pudrat e fytyres.

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Lancome x Chiara Ferragni – Fashion Flirty Palette”