Issey Miyake Nuit d’Issey Eau de Toilette

4,300 L6,050 L

Issey Miyake Nuit d’Issey është një uje tualeti prej lëkure, i drunjtë dhe i freskët. Një aromë e ndritshme midis tensionit dhe tërheqjes, është një udhëtim më i errët dhe shumë më pikant se aromat e mëparshme të Issey Miyake për meshkuj.

Lexo më shumë →

Pastro
Barkodi: N/A Kategorite: , ,
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Issey Miyake Nuit d’Issey Eau de Toilette”