-50%Sold Out
LANCOME

Hypnose Homme

4,450 L5,900 L

Nxirrni ne pah fuqine terhqese te joshjes me aromen e Hypnose per meshkuj. Hypnose Homme nga Lancome eshte nje arome esenciale mashkullore. Nje perziereje e fresket e Cardamom me Menten, per te terhequr vemendjen, dhe per tju mahnitur me notat e forta dhe joshese te Patchoulit indonezian dhe myshkut. Shishja e krijuar ne menyre te jashtezakonshme, me linjat e saj te pastra dhe trupin e ndjeshem, ngjall nje mashkull te fuqishem dhe misterioz.

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

Nxirrni ne pah fuqine terhqese te joshjes me aromen e Hypnose per meshkuj. Hypnose Homme nga Lancome eshte nje arome esenciale mashkullore. Nje perziereje e fresket e Cardamom me Menten, per te terhequr vemendjen, dhe per tju mahnitur me notat e forta dhe joshese te Patchoulit indonezian dhe myshkut. Shishja e krijuar ne menyre te jashtezakonshme, me linjat e saj te pastra dhe trupin e ndjeshem, ngjall nje mashkull te fuqishem dhe misterioz.

UDHEZIME PER PERDORIM

Sprucojeni te pakten 20cm nga lekura juaj duke u fokusuar ne zonat me te ngrohta te trupit; zona e pulsit ne kyce, prapa vesheve ose gjunjeve, per te intensifikuar efektin terheqes.

INGREDIENTET

ALCOHOL • AQUA / WATER • PARFUM / FRAGRANCE • LINALOOL • GERANIOL • COUMARIN • CINNAMAL • LIMONENE • CITRAL • TRIS (TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE • DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE • ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE • BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL • BHT • CI 147 / RED 4 • CI 1914 / YELLOW 5

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Hypnose Homme”