Back
Home » Dyqani » For Her Pure musc + For Her Eau de Toilette 2x20ml
Previous product
Fleur Musc EDP 13,400 L17,700 L
Next product
Pure Musc 13,400 L17,700 L
-50%
NARCISO RODRIGUEZ

For Her Pure musc + For Her Eau de Toilette 2x20ml

5,000 L

Krijoni esencën tuaj me dyshen For Her  2×20 ml të përbërë nga eau de parfumi i saj PURE MUSC dhe për ujin e tualetit të saj.
për ujin e saj të parfumit PURE MUSC – mishërimi i sensualitetit – intensifikon buqetën me lule për ujin e saj të tualetit, për më shumë sofistikim.

Për të personalizuar aromën tuaj, filloni duke e mbushur lëkurën tuaj me një mjegull mbështjellëse për eau de parfum të saj PURE MUSC.
Më pas personalizoni gjurmët tuaja duke spërkatur për ujin e saj tualeti në një ose më shumë pika pulsi.

Lexo më shumë →

Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

FOR HER EAU DE TOILETTE: ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, BENZYL ALCOHOL, HEXYL CINNAMAL, GERANIOL, HYDROXYCITRONELLAL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LINALOOL, CINNAMYL ALCOHOL, LIMONENE, BHT, BENZYL BENZOATE, FARNESOL, CITRAL, CITRONELLOL, CI 17200 (RED 33), CI 60730 (EXT. VIOLET 2), CI 19140 (YELLOW 5)

FOR HER PURE MUSC EAU DE PARFUM: ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HEXYL CINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL, CINNAMYL ALCOHOL, BENZYL ALCOHOL, LIMONENE, ISOEUGENOL, BHT, BENZYL BENZOATE, FARNESOL

 

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “For Her Pure musc + For Her Eau de Toilette 2x20ml”