YVES SAINT LAURENT

Encre de Peau – Le Teint

3,800 L7,600 L

Fondotinte e lehte si pende me konfort 24 ore.

Lexo më shumë →

BEIGE B30
BEIGE B40
BEIGE B50
BEIGE ROSÉ BR30
BEIGE ROSÉ BR50
Pastro
Barkodi: N/A Kategorite: , ,
Përshkrim

LE TEINT ENCRE DE PEAU eshte nje pergjigje revolucionare per nevojat e kozmetikes se sotshme. Materiali sensual eshte I bazuar ne vajra te avullueshme qe nxisin perhapjen e pigmenteve menjehere pas kontaktit me lekuren. Keto vajra garantojne nje aplikim te kenaqshem: avullojne thuajse menjehere dhe i lejne pigmentet dhe ingredientet aktive ne lekure, qe shkrihet totalisht me epidermen. Kjo formule inovative siguron nje qendrim me te gjate te makeup-it dhe garanton shkelqim dhe jo-trasparence per shume ore. Delikate si nje vello sateni ne lekure, ky material revolucionar i lehte si pende perbehet nga

UDHEZIME PER PERDORIM

For a touch of light with one click, use the TOUCHE ÉCLAT magic pen to hide shadows and highlight your features, applying touch-ups throughout the day.

INGREDIENTET

G862396 – INGREDIENTS: DIMETHICONE, CYCLOHEXASILOXANE, ISODODECANE, Alcohol denat, VINYL DIMETHICONE / Methicone silsesquioxane CROSSPOLYMER, Phenyl Trimethicone, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, disteardimonium hectorite, PEG-10 DIMETHICONE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, AQUA / WATER, PROPYLENE CARBONATE, DISODIUM STEAROYL GLUTAMATE, SILICA. SILYLATE, PARFUM / FRAGRANCE, CALOPHYLLUM INOPHYLLUM SEED OIL, ALUMINUM HYDROXIDE, BENZYL ALCOHOL. [+/- MAY CONTAIN: CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / IRON OXIDES], (FIL B165892 / 2)

Informacion shtesë
Marka

Line

Mbulim

Lloji i lekures

Rezultati Baze

Rezultati Perfundimtar

Ngjyra e lekures

Toni i lekures

Forma

Perberja

Masa

Ngjyra

, , , ,

Periudha Pas Hapjes

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Encre de Peau – Le Teint”