Back
Home » Dyqani » Emporio Armani Stronger With You Intensely
ARMANI

Emporio Armani Stronger With You Intensely

7,900 L15,300 L

Perjetoni fragrancen e re vibrante te Emporio Armani, Stronger With You Intensely. Kjo arome fouger adiktive bashkon notat e pink pepper, vanilje dhe akord drunor amber. Ekuilibri reflekton personalitetin e mashkullit te ri te sotshem ne kerkimte nje fragrance intense qe ndez historine e tij te dashurise!

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

Stronger With You Intensely, fragranca e re intense per meshkuj nga Emporio Armani. Kjo arome eshte e bazuar ne akordin e ngrohte te vaniljes dhe akordit vibrant drunor amber dhe eshte ne kotrast me notat e para te piperit roze te guximshem.Ngjyra si nje konjak i stazhionuar misheron en menyre perfekte karakterin intens te fragrances. I nxitur nga suksesi i dy sezoneve te para dhe i ndjekur nga me teper se tete milion shikime ne YouTube, seria online e Emporio Armanit “Together Stronger” rritet ne 2019 me shfaqjen e nje episodi te ri ne Europen Mesdhetare ne vere ne nje panorame urbane : “Bashke jemi meteore”. I modeluar rrethe se njejtes fuqi te te qenit bashke e sjelle ne jete nga lentja e Fabien Constant, ata jane i njejti cift. marrezisht te dashuruar, sfidojne njeri tjetrin cdo dite emocionalisht dhe fizikisht, duke shtyre kufiinjt e dashurise se tyre dhe duke e bere ate me te forte.

UDHEZIME PER PERDORIM

Aplikojeni parfumin ne 3 pikat e pulsimit: kyci, pjese e brendshme e berrylit dhe ne qafe.

INGREDIENTET

ALCOHOL ●PARFUM / FRAGRANCE ●AQUA / WATER ●COUMARIN ●DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE ●LIMONENE ●ISOEUGENOL ●LINALOOL ●EUGENOL ●CITRONELLOL ●BENZYL ALCOHOL ●CITRAL ●CINNAMAL ●CI 14700 / RED 4 ●CI 15510 / ORANGE 4 ●GERANIOL ●METHYL-2-OCTYNOATE ●CI 60730 / EXT. VIOLET 2 ●CI 42090 / BLUE 1 ●

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Emporio Armani Stronger With You Intensely”