Back
Home » Dyqani » DOLCE Shower Gel
DOLCE&GABBANA

DOLCE Shower Gel

2,850 L

E lë lëkurën të freskët, të butë dhe plot aromë

Lexo më shumë →

Barkodi: 737052747194 Kategorite: , ,
Përshkrim

UDHEZIME PER PERDORIM

INGREDIENTET

AQUA (WATER), SODIUM LAURETH SULFATE, PARFUM (FRAGRANCE), COCAMIDOPROPYL BETAINE, GLYCERIN, XYLITOL, PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE, SODIUM CHLORIDE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, SODIUM BENZOATE, LINALOOL, LIMONENE, CITRIC ACID, DISODIUM EDTA, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL SALICYLATE, BHT

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “DOLCE Shower Gel”
Rreth Markës
Parfumi I Dolce&Gabbana eshte aksesori qe s'mund te mungoje ne jeten tuaj te perditshme per te shprehur gjendjen shpirterore. Ashtu sic veshjet percaktojne format e meshkujve dhe te femrave, fragrancat jane porta hyrese ne shpirtine tyre.