Back
Home » Dyqani » Let You Love Me
BLUMARINE

Let You Love Me

4,500 L8,500 L

Blumarine Let you Love frymezohet nga Animalier, nje nga copat ikone te Maison Blumarine. Shprehje e nje sensualiteti te guximshem dhe elegant. Nje vetebesim I ri, nje force e re.

Lexo më shumë →

Pastro
Përshkrim

Me blerjen e parfumit Let You Love Me perfito parfumin 10ml ose krem trupi

UDHEZIME PER PERDORIM

Sprucojeni ne lekure duke u fokusuar ne zonen e kyceve, prapa vesheve dhe prapa gjunjeve.

INGREDIENTET

ALCOHOL DENAT • PARFUM / FRAGRANCE • AQUA / WATER • LINALOOL • LIMONENE • BENZYL SALICYLATE • COUMARIN• BENZYL ALCOHOL ALPHA-ISOMETHYL IONONE • CITRONELLOL •BHT • CITRAL • GERANIOL • BENZYL BENZOATE • ANISE ALCOHOL • DISODIUM EDTA•

Përshtypjet (0)

Përshtypjet

Nuk ka akoma përshtypje.

Lër një përshtypje për “Let You Love Me”